Martyna Gawrońska - ZnanyLekarz.pl
Psycholog dziecięcy Poznań Centrum Optimus
Psycholog dziecięcy Poznań Centrum Optimus

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Terapia
dzieci i młodzieży

W Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus rozumiemy wyjątkowe potrzeby emocjonalne i rozwojowe dzieci. Dlatego z dumą oferujemy specjalistyczne usługi psychologiczne dla dzieci, prowadzone przez naszych doświadczonych specjalistów, Weronikę Mieske i Magdalenę Świętanowską. Nasze podejście jest skoncentrowane na zapewnieniu wsparcia dzieciom w wieku od 10 lat, pomagając im radzić sobie z wyzwaniami emocjonalnymi, behawioralnymi i rozwojowymi.

Co to jest psychologia dziecięca?

Psychologia dziecięca skupia się na emocjonalnych, społecznych i rozwojowych aspektach życia dzieci. Nasz zespół doświadczonych psychologów dziecięcych stosuje różnorodne metody terapeutyczne, aby wspierać dzieci w ich rozwoju i radzeniu sobie z wyzwaniami.

Specjalizujemy się w pomocy dzieciom borykającym się z różnorodnymi problemami, takimi jak lęki, zaburzenia zachowania, trudności w nauce, ADHD, autyzm, problemy z relacjami rówieśniczymi oraz inne wyzwania rozwojowe i emocjonalne.

Terapeuta dziecięcy Poznań Centrum Optimus

Usługi oferowane przez psychologa dziecięcego w Centrum Optimus:

Terapia indywidualna dla dzieci

Sesje terapeutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, pomagające w rozwoju emocjonalnym, społecznym i edukacyjnym.

Wsparcie w trudnych sytuacjach

Specjalistyczna pomoc w przypadku trudności szkolnych, problemów z rówieśnikami, niskiej samooceny, lęku oraz innych wyzwań emocjonalnych i behawioralnych.

Poradnictwo rodzinne

Sesje zaprojektowane, aby wspierać rodziny w budowaniu zdrowych relacji i skutecznej komunikacji, pomagając zrozumieć i odpowiedzieć na potrzeby dziecka.

Warsztaty rozwojowe

Grupowe zajęcia dla dzieci, skupiające się na budowaniu umiejętności społecznych, radzeniu sobie ze stresem i emocjami oraz rozwoju pozytywnego myślenia.

Nasz zespół

Psycholog

Weronika Miske

Doświadczona psycholog dziecięca, która specjalizuje się w terapii behawioralnej i emocjonalnej, wspierając dzieci w odkrywaniu ich pełnego potencjału.

Weronika Miske - ZnanyLekarz.pl
Weronika Miske

Psycholog

Magdalena Świętanowska

Ekspertka w dziedzinie psychologii rozwojowej, z głębokim zrozumieniem wyzwań stojących przed młodzieżą i ich rodzinami.

Magdalena Świętanowska - ZnanyLekarz.pl

Korzyści z Terapii u Psychologa Dziecięcego w Centrum Optimus:

Terapia u psychologa dziecięcego w naszym Centrum może przynieść szereg korzyści, takich jak lepsze radzenie sobie z emocjami, rozwój umiejętności społecznych i poznawczych, a także wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych.

Czy terapia u psychologa dziecięcego jest dla Twojego dziecka?

Jeśli Twoje dziecko zmaga się z trudnościami emocjonalnymi, społecznymi, zachowaniem lub rozwojem, psycholog dziecięcy w Centrum Optimus może zapewnić niezbędne wsparcie. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na konsultację.

Psycholog dziecięcy Poznań Centrum Optimus

Rozpocznij podróż Twojego dziecka ku lepszemu samopoczuciu

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić konsultację z doświadczonym psychologiem dziecięcym w Centrum Optimus. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Twojemu dziecku rozwijać się i osiągnąć pełen potencjał.

Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus

F.A.Q.

Spotkania trwają w zależności od wybranego rodzaju wizyty od 50 min do 80 min.

Do spotkania z nami nie trzeba się specjalnie przygotowywać.

… Chociaż bardzo staramy się aby pierwsze spotkanie przebiegło w jak najbardziej komfortowy sposób, to czasami naturalnie pacjenci odczuwają stres związany z wydarzeniem, jakim jest spotkanie z psychologiem, czy psychoterapeutą. W ramach przygotowania można stworzyć notatki, w których zawarte będą istotne fakty z życia, czy problemy, które pacjent chce poruszyć.

Konsultacje/ terapie odbywają się stacjonarnie w placówce Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus, oraz online, na dowolnie wybranym komunikatorze.

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, z chęcią doradzimy i podpowiemy jakiego psychologa wybrać, który terapeuta specjalizuje się w zakresie danego problemu, a także rozwiejemy wszelkie nasuwające Ci się wątpliwości. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi.

Tajemnica:

W Centrum dbamy o dyskrecje i komfort naszych pacjentów.

Zgodnie z Art. 14 Ustawy o zawodzie psychologa, psycholog ma obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej. Z wyjątkiem sytuacji poważnego zagrożenia zdrowia lub życia pacjenta albo innych osób. Zatem wszelkie informacje, problemy i trudności z jakimi się zmagasz pozostaną w gabinecie.