Weronika Miske - ZnanyLekarz.pl

O nas

„W każdej chwili mamy dwie możliwości: pójść do przodu, albo wrócić z powrotem do bezpieczeństwa. Wciąż na nowo trzeba wybierać rozwój; strach musi być pokonywany raz za razem.” 

– Abraham Maslow

Nasza misja

Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus, to jedyny taki, prywatny ośrodek oferujący opiekę psychologiczno- psychiatryczną, o najwyższej jakości świadczenia usług. Gabinety w standardzie premium, zapewniające możliwie największy komfort naszym pacjentom.

W Centrum pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę. Na nasz zespół składają się psychoterapeuci, psycholodzy oraz psychiatrzy z wszechstronną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Nasze działania są ukierunkowane na pomoc indywidualną oraz grupową. Terapia, jaką prowadzimy, pomaga w rozwiązaniu wszelakich problemów, m.in.: partnerskich, indywidualnych, rodzinnych oraz nastoletnich.

„Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, rozwijamy się, kształcimy, zdobywamy nowe doświadczenia i kompetencje, ale przede wszystkim jesteśmy ludźmi. Wiemy, jak trudne może być zrobienie pierwszego kroku, na jaką odwagę trzeba się zdobyć, aby opowiedzieć o sobie, dlatego w naszym centrum chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne drugiemu człowiekowi, w którym przy filiżance dobrej kawy lub aromatycznej herbaty gwarantując pełną dyskrecję będzie mógł znaleźć chwilę ukojenia i spokoju wewnętrznego, nie czując się ocenianym w jakikolwiek sposób. Gdzie pod dostatkiem jest chusteczek, ciepła, uśmiechu, ogromu wsparcia, akceptacji i zrozumienia, ale także potężnej dawki motywacji: do zmian, realizacji własnych planów, marzeń, do osiągania pełnej satysfakcji z własnego życia i rozwiązania problemów, które w chwili obecnej wydają się górą lodową- ale zapewniamy, nie ma lodu, którego nie da się roztopić.”

– Sara Poznańska

Nie obiecujemy cudów, natychmiastowego uzdrowienia, nie mamy też szklanej kuli, kart Tarota, czy innych emblematów sił nadprzyrodzonych.
Dysponujemy za to:

  • bazą doświadczonych specjalistów,
  • fachową wiedzą,
  • skutecznymi narzędziami
  • i chęcią niesienia pomocy drugiemu człowiekowi 7 dni w tygodniu.

Centrum Optimus, mieści się na Poznańskich Jeżycach, 800 metrów od Ronda Kaponiera, ukierunkowany jest na niesienie pomocy stacjonarnie, jak również online – na dowolnym komunikatorze.

Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus

Poszukujesz wsparcia
psychologicznego?

Centrum Optimus to wyjątkowy, prywatny ośrodek zapewniający profesjonalną opiekę psychologiczną i psychiatryczną na najwyższym poziomie.

Zespół Centrum Optimus

Paulina Siarkowska

Paulina Siarkowska łączy psychologię z dietetyką, specjalizując się w zaburzeniach odżywiania. Swoje doświadczenie rozwijała poprzez naukę i praktykę, skupiając się na połączeniu zdrowia psychicznego i fizycznego.

Paulina Siarkowska - ZnanyLekarz.pl

Weronika Miske

Weronika Miske koncentruje się na psychologii rozwojowej, ciemnej triady, zaburzeniach osobowości, wzroście potraumatycznym, manipulacji i uzależnieniach. 

Weronika Miske - ZnanyLekarz.pl

Alicja Petrów

Alicja Petrów, z doświadczeniem na oddziałach psychiatrycznych, jest psychologiem klinicznym rozpoczynającym edukację psychoterapeutyczną. Jej praktyka obejmuje pracę z szerokim spektrum problemów psychicznych.

Alicja Petrów - ZnanyLekarz.pl

Magdalena Świętanowska

Magdalena Świętanowska specjalizuje się w psychologii klinicznej i seksuologii. Zdobywała doświadczenie w placówkach zdrowia psychicznego, pracując z różnymi grupami wiekowymi od dzieci po dorosłych.

Magdalena Świętanowska - ZnanyLekarz.pl

Sara Poznańska

Sara Poznańska, skoncentrowana na samorozwoju i emocjonalnym wsparciu, jest magistrem psychologii klinicznej. Angażuje się w organizowanie warsztatów psychologicznych i tworzy Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus, promując edukację i wsparcie psychologiczne.

Sara Poznańska - ZnanyLekarz.pl

Jesteśmy na TikToku