Weronika Miske - ZnanyLekarz.pl

Zespół

Psycholog

Paulina Siarkowska

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii o specjalności klinicznej, dietetykiem, oraz obecnie studentką studiów podyplomowych na kierunku psychodietetyka.

Swoją pracę dyplomową poświęciłam zaburzeniom odżywiania wśród sportowców, w której miałam możliwość połączyć psychologię wraz z dietetyką. Ponad to wielokrotnie brałam udział w szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach z zakresu terapii i prowadzenia osób, cierpiących na zaburzenia odżywiania, a także wiele innych związanych z dietą, suplementacją czy sportem.

Paulina Siarkowska - ZnanyLekarz.pl

Zdobytą wiedzę, popieram bogatym doświadczeniem zawodowym; przez długi okres czasu współpracowałam z placówkami oświaty m.in. na stanowisku psychologa, wicedyrektora, gdzie swoją pomocą mogłam otoczyć zarówno dzieci jak i rodziców. Zajmowałam się również pracą nad kondycją psychiczno- fizyczną, w tym kompleksowym prowadzeniem treningów siłowych i aerobowych połączonych ze zmianami żywieniowymi.

Psychologia i dietetyka od zawsze były dla mnie fascynującymi dziedzinami, głównie ze względu na mechanizmy połączenia mózgu i jelit, a także wpływu diety na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Według Hopkins Medicine, ponad 100 milionów komórek nerwowych wyścieła przewód pokarmowy, dzięki czemu możemy określać jelita „drugim mózgiem”. Moją wielką pasją i jednocześnie pracą, jest połączenie dietetyki i psychologii.

Współpracuje z osobami, które chciałyby zadbać o zmianę swoich nawyków żywieniowych i z tymi, których relacje z jedzeniem są zaburzone.
W gabinecie daję przestrzeń na łzy, ból i żal, na niezrozumiane emocje, które często trudno jest nazwać. Przestrzeń na motywację, radość i odkrywanie siebie. Na poradzenie sobie z przeszłością i skupienie się na przyszłości oraz na tu i teraz.
Pracuję z osobami dorosłymi, parami oraz z niektórymi przypadkami młodzieży.

Pierwszy krok bywa niezwykle trudny, ale jeżeli już tu jesteś i szukasz pomocy – to oznacza, że ten pierwszy krok właśnie został zrobiony.

Psycholog

Weronika Miske

Moje zainteresowania naukowe koncentrują się głównie wokół psychologii rozwojowej, ciemnej triady, zaburzeń osobowości, wzrostu potraumatycznego, manipulacji i uzależnień.

Aktualnie swoją wiedzę poszerzam na dwóch kierunkach studiów podyplomowych z terapii uzależnień i współuzależnionych oraz przygotowania pedagogicznego.

Weronika Miske - ZnanyLekarz.pl

W swojej pracy skupiam się na konkretnych, realnych i mierzalnych metodach, o udowodnionej naukowo skuteczności. Do każdego pacjenta stosuję zindywidualizowane
podejście. Zapewniam atmosferę szacunku, życzliwości i poufności. Uważam, że profesja
psychologa to ogromna odpowiedzialność i misja, dlatego doceniam zaufanie, jakim darzą
mnie pacjenci i gwarantuję pełną dyskrecję. Pracuję zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

Prowadzę konsultację dla osób, którym zależy na rozwoju, zdrowiu psychicznym, pozytywnych zmianach, rozwiązywaniu problemów i konfliktów, budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, spełnianiu marzeń oraz dążeniu do sukcesu.Pracuję również z osobami przeżywającymi kryzysy, stany obniżonego nastroju, depresję, niepokój, lęk czy wstyd. Konsultuję osoby, które chcą poznać i zrozumieć siebie, otrzymać wsparcie i siłę by zmieniać negatywne przekonania i schematy, i w końcu poczuć pełną satysfakcję z życia.

Życie nie jest problemem do rozwiązania tylko rzeczywistością do doświadczenia” – Søren
Kierkegaard

Serdecznie zapraszam 🙂

Psycholog

Alicja Petrów

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej. Rozpoczynam kształcenie psychoterapeutyczne w 4-letniej Szkole Psychoterapii Integratywnej.

Doświadczenie psychologiczne zdobywałam na oddziałach psychiatrycznych w Centrum Zdrowia Psychicznego przy szpitalu HCP w Poznaniu oraz w placówce MONAR

Alicja Petrów - ZnanyLekarz.pl

Ukończyłam certyfikowany program MBCT-L – Terapii Poznawczej Opartej na Uważności w Życiu, potocznie znanej jako Mindfulness.
Jestem certyfikowanym Konsultantem Interwencji Kryzysowej akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego oraz Trenerem Treningu Umiejętności Społecznych.
W swojej praktyce korzystam m.in. z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Uczestniczę w treningach terapeutycznych, podczas których zwiększam swoje kompetencje jako psycholog. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerzam, uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

Obszary psychologii, na które jestem najbardziej zorientowana, to szeroko pojęta relacja umysłu z ciałem, neuropsychologia i psychoneuroimmunologia.

Swoją pracę opieram przede wszystkim na budowaniu relacji pełnej akceptacji, empatii i wzajemnego szacunku.
Skupiam się na AKTYWNYM towarzyszeniu klientowi w kolejnych etapach jego pracy i zmiany, opierając swój warsztat na fundamencie myśli polskiej psychoterapeutki, która porównała towarzyszenie pacjentowi w procesie terapeutycznym do wchodzenia na górę, lecz schodzenia z tej góry już inną, nową drogą; zawsze pamiętając, aby nie iść przed pacjentem lecz obok niego, z nim.

W ramach przygotowania i obrony swojej pracy magisterskiej pt. „Charakterystyka hamowania poznawczego i motorycznego u osób z rozpoznaniem zaburzeń używania substancji” przeprowadziłam liczne badania psychologiczne i poznawcze oraz poszerzone wywiady psychologiczne z pacjentami.

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Z wykształcenia jestem również kryminologiem.

Kwestią priorytetową jest dla mnie praca oparta na kodeksie etycznym zawodu psychologa.

Pracuję z dorosłymi i młodzieżą.

Zapraszam na konsultacje i wsparcie psychologiczne.

I also work in English.

I am a psychologist with specialization in clinical psychology.

I gained my psychological experience at different departments of the Mental Health Center at the HCP hospital in Poznań and at the MONAR facility.
I have completed a certified MBCT-L program – Cognitive Therapy Based on Mindfulness in Life, commonly known as Mindfulness.
I am a certified Crisis Intervention Consultant and a Social Skills Trainer.
I also use the Solution Focused Therapy.

I participate in therapeutic trainings, where I increase and work on my competences as psychologist. In addition, I constantly expand my knowledge and skills by participating in trainings and courses.

The main areas of my interest in psychology are focused on the broadly understood mind-body relationship, neuropsychology and psychoneuroimmunology.

I base my work primarily on building relationships full of acceptance, empathy and mutual respect.
The priority of my work is to be based on the code of ethics.

I work with adults and teenagers.

I am gladly inviting for consultations and psychological support.

Psycholog

Magdalena Świętanowska

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia skończyłam ze specjalizacją z psychologii klinicznej oraz seksuologii. Swoje doświadczenie zdobywałam w wielkopolskich placówkach zdrowia psychicznego (sześciomiesięczny staż na oddziale afektywnym w szpitalu HCP, trzyletni staż na oddziale ogólnym i półroczny staż na oddziale psychotycznym w szpitalu ‘’Dziekanka’’ w Gnieźnie). Pracowałam jako psycholog w Szkole Podstawowej nr 63 w Poznaniu.

Magdalena Świętanowska - ZnanyLekarz.pl

W gabinecie pracuję z każdym, kto doświadcza cierpienia, z którym coraz trudniej sobie poradzić, i które uniemożliwia satysfakcjonujące życie. Zapraszam do siebie również osoby, które czują że w ich życiu coś przestało działać, a rzeczy nie układają się po ich myśli oraz, te które zastanawiają się ‘’dlaczego to znów musiało mi się przytrafić?’’.

Do gabinetu można przyjść również jeśli chce się podjąć próbę zrozumienia siebie i swojej psychiki. Terapię może rozpocząć każdy kto chciałby opowiedzieć swoją historię, kto chciałby zostać usłyszany. Pracuję z każdym, kto czuje się przytłoczony własnymi emocjami, kto chciałby budować satysfakcjonujące relacje z ludźmi. Z każdym, komu brak już sił a nie wie do kogo się zwrócić.

Jestem również członkinią stowarzyszenia Forum Polskiego Pola Lacanowskiego, które wchodzi w skład Międzynarodowego Zrzeszenia Forów Pola Lacanowskiego (IF-EPFCL), posiadającego międzynarodową Szkołę Psychoanalizy EPFCL. Forum Polskie Pola Lacanowskiego zrzesza osoby pracujące w podejściu psychoanalitycznym, które jest mi na co dzień bliskie w pracy z pacjentami. W ramach Stowarzyszenia regularnie uczestniczę w seminariach klinicznych z zakresu psychoanalizy podczas zajęć odbywających się na polu krajowym oraz międzynarodowym.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

‘’Psychoanaliza daje pacjentowi możliwość powiedzenia wszystkiego, czego dotychczas nie był w stanie powiedzieć, pozwala mu wypowiedzieć się swobodnie i bez lęku o bycie ocenionym.’’

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW

– Polski

– Angielski

Psycholog

Sara Poznańska

Jeżeli czujesz się gotowy/a na dobre zmiany, szeroko rozumiany samorozwój i w końcu chcesz zadbać o siebie, swoje emocje, potrzeby i lepiej żyć sam/a ze sobą, serdecznie zapraszam 🙂
Jestem magistrem psychologii, o specjalności klinicznej. Obroniłam pracę magisterską pt. „Rozwody i degradacja małżeństw – psychospołeczne i prawne funkcjonowanie osób rozwiedzionych”. Obecnie spełniam się również organizując warsztaty psychologiczne, profesjonalne szkolenia dla osób z branży psychologicznej i innych, pokrewnych. Współtworzę także Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus. Ponad to, studiowałam również prawo na Uniwersytecie SWPS. Stale się się dokształcam i edukuje, zdobywając wiedzę na licznych warsztatach, kursach i sympozjach.

Sara Poznańska - ZnanyLekarz.pl

Wiem, jak trudne może być zrobienie pierwszego kroku, na jaką odwagę trzeba się zdobyć, aby opowiedzieć o sobie, dlatego w moim gabinecie chciałam stworzyć miejsce przyjazne drugiemu człowiekowi, w którym przy filiżance dobrej kawy lub aromatycznej herbaty gwarantując pełną dyskrecję będzie mógł znaleźć chwilę ukojenia i spokoju wewnętrznego, nie czując się ocenianym w jakikolwiek sposób. Gdzie pod dostatkiem jest chusteczek, ciepła, uśmiechu, ogromu wsparcia, akceptacji i zrozumienia, ale także potężnej dawki motywacji: do zmian, realizacji własnych planów, marzeń, do osiągania pełnej satysfakcji z własnego życia i rozwiązania problemów, które w chwili obecnej wydają się górą lodową- ale zapewniam, nie ma lodu, którego nie da się roztopić.

Jestem psychologiem, który bierze czynny udział w rozmowie. Forma mojej pracy nastawiona jest na poszukiwanie rozwiązań problemów.

Współpracuje indywidualnie z osobami dorosłymi, oraz parami, w niektórych przypadkach z młodzieżą. Dostosowuję swoje podejście i metody pracy, aby w sposób bezpieczny i skuteczny pomagać, oferując przy tym najwyższy poziom usług.

Nie czekaj na jutro

zadbaj o swoje zdrowie psychiczne już dziś. Nasz zespół specjalistów jest gotów, by Ci pomóc.